Abonează-te
Abonează-te

Primesti pe mail cele mai noi articole publicate

Untold caută designeri pentru zona de fashion din festival

Designers’ Nest, fashion corner-ul Untold, este locul perfect pentru fantezie, imaginație, pentru cele mai îndrăznețe concepte creative și pentru look-uri care transformă obișnuitul în extraordinar, consideră organizatorii festivalului.

Designerii pot colora universul festivalului prin creații vestimentare, colecții capsulă, încălțăminte, bijuterii, make-up, accesorii.

Designers’ Nest, fashion corner-ul Untold, este locul perfect pentru fantezie, imaginație, pentru cele mai îndrăznețe concepte creative și pentru look-uri care transformă obișnuitul în extraordinar, consideră organizatorii festivalului.



“Fiecare participant la povestea Untold devine un personaj care scrie povestea acestui univers magic, iar talentul și autenticitatea artiștilor de la Designers’ Nest vor reuși să creeze ținute diverse și look-uri extravagante de festival. Cei care vor ca prin conceptele lor creative să intre în universul Untold se pot înscrie până în 12 iunie.

Designers’ Nest este o inițiativă a Untold prin care organizatorii promovează talentul și autenticitatea designerilor din România, printr-un fashion-hub în interiorul festivalului, oportunitate de interacțiune directă între fani și designeri.

“Anul acesta, festivalul va avea loc între 3 și 6 august, în Cluj-Napoca. Pentru cel de-al optulea capitol al legendei Untold, cele patru zile și patru nopți de festival vor oferi o experiență memorabilă. Nume noi vor fi anunțate în curând”, potrivit organizatorilor.

Artiștii care vor urca pe cele opt scene vin din diverse genuri muzicale de la live acts la pop, house, techno, tech-house, deep house, trap, R&B, drum&bass, dubstep, grime, hip-hop, trip-hop, trance sau reggae.

Printre ei se numără Imagine Dragons, Bebe Rexha, French Montana, Ava Max, Years & Years, Ferg, David Guetta, Armin van Buuren, Martin Garrix, Alok, Eric Prydz, ZHU, Steve Aoki, KSHMR, Topic, Tujamo, Alesso, Salvatore Ganacci, Fedde le Grand, Boris Brejcha, Amelie Lens, CamelPath, Marco Carola, Bedouin, Dixon, Apache, Borgore, Dub FX & Woodnote.

În 2022, Untold a înregistrat 360.000 de participanți din peste 100 de țări. Festivalul are loc între 3 și 6 august în Cluj-Napoca, iar abonamentele sunt deja disponibile.





Total
0
Shares
Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articolul anterior
Alice Gheorghiu va avea ca principală responsabilitate coordonarea departamentului financiar din cadrul Trencadis și, ca parte a echipei de management, va contribui la dezvoltarea proiectelor de business ale companiei. 

Alice Gheorghiu, noul director financiar al Trencadis

Articolul următor
RebetDot achiziționează Steepsoft AI, firmă specializată în dezvoltarea de soluții în inteligență artificială, considerată drept lider al pieței de profil din România.

RebelDot cumpără Steepsoft AI

Citește și despre galele The Voices of Business Awards:
The Voices of Business Awards Brașov, Covasna și Harghita 2024
The Voices of Business Awards Arad, Timiș și Caraș-Severin 2024
The Voices of Business Awards Bistrița-Năsăud, Mureș, Sălaj și Cluj 2024
The Voices of Business Awards Sibiu, Alba și Hunedoara 2024
The Voices of Business Awards Bihor, Satu Mare și Maramureș 2024
Citește și:
Investiții
Infrastructură
Citeste mai mult

Angajări în domeniul feroviar

Târgul de Carieră Feroviară în România revine în luna iunie cu cea de-a X-a ediție și aduce în…
Turism
Citeste mai mult

Crama Jelna a luat bronzul la Top Hotel Awards

Pentru a treia oară consecutiv vinarii bistrițeni se clasează pe podiumul competiției destinate industriei ospitalității din România. „Suntem…
Educație
Zi de Zi știri economice:
Loading RSS Feed
Total
0
Share